HİZMETLER

 • KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

  Konterner taşımacılığına uygun, özmal araç filosu ve uzun yıllardır bünyesinde bulunan uzman alt taşıyıcıları ile ithalat ve ihracatlarınızda hızlı, kaliteli ve ekonomik yurtiçi dahili Konterner nakliyesi hizmetleri vermektedir.Özellikle Kocaeli bölgesinde bulunan Yilport ve Evyap limanlarindan yapilacak olan ithalat ve ihracat yüklemelerinde, zengin araç portföyümüz ve tecrübeli ekibimizle, bu bölgenin nakliyecisi olarak, en uygun kosullarda saygin müsterilerimize ihtiyaçlari olan en iyi hizmeti verdigimize inaniyoruz.

 • YURTİÇİ TAŞIMACILIK

  Hammadde ve yarı mamüllerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.Müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.Eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

 • PARSİYEL TAŞIMACILIK

  Ürünü az olan şahıs yada kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz.Ceylan Nakliyat müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak illere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Nakliye esnasında mamüllerin zarar görmemesi için de gerekli elleçleme işlemleri yapıldıktan ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin nihai varış noktasında tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış gütmektedir.

 • Depolama & Antrepo

  Günümüzde lojistik sektörünün en önemli üç ayağından bir tanesi depolamadır. Yurt dışından deniz ya da kara yolu ile gelen konteyner ve tırlarınız antrepolarımıza ulaşıp, millileşme süreci tamamlanana kadar antrepolarımızda depolanır. Daha sonra ithalat işlemi tamamlanan mallarınız serbest depomuza alınır ve oradan firmanıza sevkiyatı gerçekleştirilir.

UZMAN KADROMUZ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Nakliyeci Yükü

Biz Ceylan Nakliyat olarak gerek şehir içi gerekse şehirler arası kuru yük, karayolları, tehlikeli madde taşımacılığında uzman kadromuz, çözüm ortaklarımız, her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile siz bireysel ve kurumsal müşterilerimizin yanınızdayız.

Nakliyat Ambar Yükü

Ceylan Nakliyat yüklerinizi Şehirlerarası Taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye'nin tüm illerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir.Ambar Yüklerinizde sorunsuz taşıma hizmeti sağlar.

Kara Yük Taşımacılığı

Geniş araç filosuyla en güvenilir ve en hızlı taşımacılığı; Sanayi, endüstiriyel ve potansiyel tüm yükleri Türkiye' nin tüm uç noktalarına kadar gerçekleştirmektedir. Bizim için uzakta olmassınız bir telefon yada email yeterlidir.Yetkililerimiz size ulaşacaktır.

Parça ve Parsiyel Taşımacılığı

Parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye'nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan Ceylan Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz.Bu hizmetimizle sizi yüksek nakliyat masrafından kurtarmayı hedefliyoruz.Parça eşyalarınız için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.